سامانه اطلاع رسانی گنج آزمون

نوشته شده توسط احسان سهرابی مقدم

سلام خدمت همه دوستان و همراهان

اولین نوشته رسمی گنج آزمون رو با یه اعتراف شروع می کنیم: دلیل تاخیر در راه اندازی وب سایت گنج آزمون این بود که می خواستیم بی نقص و بهترین باشیم، حتی در شروع کار. و همین موضوع باعث شده بود تا روزها و روزها به تک تک پیکسل های وب سایت گنج آزمون خیره بشیم و سعی کنیم اون رو بهتر کنیم. حتی یک بار تا ۸۰ درصد طراحی هم پیش رفته بودیم اما دیدیم اونی نشده بود که ما میخواستیم. به خاطر همین دوباره از اول شروع کردیم به طراحی گنج آزمون. اما این بار با یه عالمه طرح و ایده بهتر.

بالاخره تونستیم گنج آزمون رو با رضایت قلبی خیلی خوبی طراحی کنیم و به مرحله بهره برداری برسونیم. همچنین تصمیم گرفتیم که کنار سامانه گنج آزمون یک سامانه مخصوص اطلاع رسانی مسابقات، جشنواره ها، تغییرات، ایده ها و هرچیزی که مربوط به گنج آزمون بشه رو راه اندازی کنیم تا از این طریق بتونیم ارتباط گرم و صمیمی تری با شما همراهان همیشگی گنج آزمون داشته باشیم.

اما مهمترین نکته (خواهش گنج آزمون):

وب سایت گنج آزمون به تازگی فعالیت خودش رو شروع کرده و طبیعیه که علیرغم تلاش های ما، نقص هایی در وب سایت وجود داشته باشه. بنابرین از شما انتظار داریم و البته خواهش می کنیم که در صورتی که به خطایی، ایرادی، سختی روندی، باگ و یا هر چیزی که روی استفاده شما از وب سایت گنج آزمون تاثیر منفی می ذاره رو در وب سایت دیدید، به ما گزارش بدید.

گنج آزمون با هدف ارتقای سطح علم و فرهنگ با انجام مسابقات و جشنواره های هیجان انگیز و با کلی جایزه برای شما دوستان ایجاد شد اما قبل از اون به حمایت شما نیاز داره؛ لطفا گنج آزمون رو به دوستاتون معرفی کنید و اجازه بدید که همه تجربه خوبی از استفاده از گنج آزمون داشته باشن.

و البته مطمئن باشید که الطاف شما بی پاسخ نمی مونه ?

ما برنامه های خیلی خوبی برای گنج آزمون داریم. امیدواریم با حمایت شما بتونیم تک تک اون ها رو به نحو احسن عملی کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

پانزده − 3 =