توضیحات مسابقه شعر یادت نره

نوشته شده توسط احسان سهرابی مقدم

سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان عزیز

امروز برای اولین بار یک سبک جدید مسابقه پرسش و پاسخ در گنج آزمون قرار گرفت به نام مسابقه شعر یادت نره! در این مسابقه در هر سوال یک قطعه از آهنگ های خوانندگان محبوب و معروف کشورمان برای شما پخش می شود. در قسمتی از آهنگ صدای بوق پخش می شود و شما باید مشخص کنید که کدام گزینه به درستی به جای بوق باید قرار بگیرد. به عنوان مثال یک نمونه از سوال های این مسابقه را برای شما در اینجا قرار می دهیم:

سوال : کدام گزینه به جای بوق باید در قطعه آهنگ زیر قرار داده شود؟

۱- عادت کرد ۲- باور کرد ۳- راحت کرد ۴- نمیدانم

جواب درست گزینه ۲ یعنی «باور کرد» می باشد. همچنین مشابه سایر مسابقات گزینه درست ۵ امتیاز، گزینه نمیدانم ۲ امتیاز و جواب غلط صفر امتیاز دارد.

به همین راحتی. شما کافی است با دقت به آهنگ گوش دهید تا جواب را به راحتی بدست آورید. فقط لطفا برای شرکت در این مسابقه به نکات زیر توجه کنید:

۱- حجم هر قطعه آهنگ در هر سوال بین ۵۰ تا ۱۰۰ کیلوبایت می باشد و حجم کل سوالات آزمون از یک مگابایت تجاوز نخواهد کرد!

۲- بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است پروسه شروع مسابقه و نمایش سوال کمی زمان بر باشد (نهایتا در حدود یک دقیقه). پس از نمایش سوالات زمان شما محاسبه خواهد شد.

۳- کل زمان این مسابقه ۸ دقیقه می باشد که یعنی برای پاسخ به هر سوال شما بیش از ۴۵ ثانیه فرصت دارید!

۴- برای شنیدن آهنگ هر سوال بر روی دکمه Play کلیک کنید تا آهنگ برای شما پخش شود!

۵- هنگامی که جواب سوال را ارسال کردید اگر آهنگ تا انتها پخش نشده بود آن را متوقف کنید و به سوال بعدی بروید. در صورتی که آهنگ پخش آهنگ متوقف نشود آهنگ سوال بعدی همزمان با سوال قبلی پخش و موجب سردرگمی شما خواهد شد!

۶- بهترین مرورگر ها برای شرکت در این مسابقه Firefox و Chrome هستند. لطفا چه از طریق لبتاپ یا کامپیوتر و چه از طریق تبلت یا گوشی از این مرورگر ها استفاده کنید.

برای شرکت در این مسابقه اینجا کلیک کنید!

این سبک از مسابقات فعلا برای یک مسابقه (مسابقه شعر یادت نره ۱) در نظر کرفته شده است و در صورت استقال شما عزیزان شاهد سری های بعدی شعر یادت نره خواهیم بود.امیدواریم از این مسابقه لذت ببرید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را درباره این مسابقه و نحوه برگزاری آن در همین بخش اعلام بفرمایید.

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان گنج آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

12 + یازده =